Bticino videoparlofonie binnenpost classe100v16b video 344652
Technische kenmerken
| Met video | Ja |
|---|---|
| Installatietechniek | Bussysteem |
| Montagewijze | Opbouw (stucwerk) |
| Materiaal | Kunststof |
| Beeldsysteem | PAL |
| Eigenschap beeldsysteem | Kleur |
| Met geheugen functie | Nee |
| Afluisterbeveiligd | Nee |
| Bediening deurslot | Ja |
| Bediening extra functie(s) | Ja |
| Handsfree | Ja |
| Functie-LED’s | Nee |
| Koppelbaar met smartphone | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 127 mm |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 5 inch |
| Hoorapparaat-compatibel | Nee |
| Met automatische deurslotbediening | Nee |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Oproepuitschakeling | Ja |
| Interne communicatie | Ja |
| Oproepherkenning | Ja |
| Extra apparaat aankoppelbaar | Ja |
| Volumeregeling | Ja |
| Met touchscreen | Nee |
| Breedte | 164 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Diepte | 20.5 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Slagvastheid | IK07 |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP) | Niet van toepassing |
| Gebruikstemperatuur | 5-40 °C |
| opslagtemperatuur | -10-70 °C |
| Spanningstype | DC |
| Nom. spanning | 18-27 V |
| Nom. stroom | 0.010-0.25 A |
| Frequentie | 0-0 Hz |
| Geluidsniveau | 82 dB |
| Verbruik in de wachtstand | 10 mA |
| Halogeenvrij | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aard van de kabel voor verbinding | Flexible or rigid |
| Aderdoorsnede | 0.1-2.5 mm² |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| USB aansluiting | Ja |
| Met glijschaal/regenschaal | Nee |
| Met signaallamp | Ja |
| bedieningswijze | Wired |
| Bevat Batterij en/of Accu | Nee |
| Toevoeging van extra toestellen | Ja |
| Maximum aantal extra schermen | 63 |
| Adresseerbaar | Ja |
| Deur met Mobiele applicatie | Nee |
| Aantal beltonen | 16 |
| Opening poort op afstand / elektrische deuropener | Ja |
| Resolutie | Overig |
| Instelling van de helderheid van het scherm | Ja |
| Instelling van het contrast van het scherm | Ja |
| type camera | Niet van toepassing |
| Aangesloten object |





Beoordelingen
There are no reviews yet