modulaire veiligheidstransfomator (A9A15219):
modulaire veiligheidstransfomator iTR-230 V 50..60 Hz-output 12..24 V-25 VA:
| type transformator | Veiligheidstransformator |
|---|---|
| gamma | Acti9 |
| productgamma | Acti 9 |
| productnaam | Acti 9 iTR |
| type product of component | Transformator |
| korte naam apparaat | ITR |
| [Ue] nominale bedrijfspanning | 230 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| uitgangsspanning | 12/24 V: +/-5 % bij belasting 14/28 V: onbelast |
| uitgang kortsluitbeveiliging | Ingebouwd |
| nominaal vermogen in VA | 25 VA |
| Temperature derating table | 25 VA 35 °C 23,75 VA 40 °C 20 VA 50 °C 15 VA 55 °C 11,25 VA 60 °C |
| montagemodus | Vast |
| montagesteun | 35 mm symmetrische DIN-rail |
| stap van 9 mm | 10 |
| hoogte | 89 mm |
| breedte | 90 mm |
| diepte | 60 mm |
| kleur | Wit |
| aansluitklemmen | Tunnelaansluitklemmen 4 mm² |
modulaire veiligheidstransfomator (A9A15219):
Primaire spanning: 230V
Secundaire spanning 1: 12V
Secundaire spanning 2: 24V
Secundaire stroomsterkte 1: 2A
Secundaire stroomsterkte 2: 1A
Max. uitgangsvermogen: 25W
Max. verliesvermogen: 4W
Type transformator: Veiligheidstransformator
Opbouw (stucwerk): Nee
Inbouwmontage (stucwerk): Nee
Modulaire uitvoering (DIN-rail): Ja
Lengte: 60mm
Breedte: 90mm
Hoogte: 89mm
Breedte in module-eenheden: 5
Kortsluitbeveiliging: Ja
Temperatuurbescherming: Ja
Met aan/uitschakelaar: Nee



Beoordelingen
There are no reviews yet