PrismaSeT 18M:
| gamma | PrismaSeT |
|---|---|
| productnaam | XS |
| type product of component | Behuizing |
| type behuizing | Distributiebehuizing |
| montage behuizing | Oppervlak |
| breedte | Totaal: 426 mm |
|---|---|
| hoogte | Totaal: 300 mm |
| diepte | Totaal: 145 mm |
| inwendige diepte | 135 mm |
| aantal modules (18 mm) per rij | 18,0 |
| aantal horizontale rijen | 1 |
| totaal aantal modules (18 mm) | 18,0 |
| stap van 9 mm | 36,0 |
| elektrische isolatieklasse | Klasse II |
| type frontplaat | Modulair |
| deurtype | Vol |
| railtype | Symmetrisch DIN |
| beschrijving montageplaat | Zonder montageplaat |
| vermogensdissipatie in W | 33 W |
| [In] nominale stroom | 90 A |
| [Ui] nominale isolatiespanning | 400 V |
| ingang kabel | Kabel of buis Uitgesneden platen Geleiding Verwijderbare platen |
| aantal klemmenblokken | 1 aarding met 14,0 vertrekkers |
| vertrekken verdeelklem | 3 x 25 mm² + 11 x 4 mm² voor aarding |
| aansluitingen – klemmen | Schroefverbinding (aarding) , 3,0 6…25 mm² Insteek (aarding) , 11,0 1,5…4 mm² (flexibel) Insteek (aarding) , 11,0 6 mm² (stijf of bedraad) |
| beschrijving vergrendelingsopties | Optie slot met sleutel |
| materiaal kast | Achterdeel: technoplastic Behuizing: technoplastic Frontplaat: technoplastic Deur: technoplastic |
| nettogewicht | 2,500 kg |
| kleur | Behuizing: wit (RAL 9003) Frontplaat: wit (RAL 9003) Deur: wit (RAL 9003) |
| marktsegment | Residentieel Kleine gebouwen |
| doelland | België |
| vuurbestendigheid | Back plate: 650 °C conform IEC 60695-2-11 Behuizing: 650 °C conform IEC 60695-2-11 Frontplaat: 650 °C conform IEC 60695-2-11 Deur: 650 °C conform IEC 60695-2-11 |
|---|---|
| IP-beschermingsgraad | IP40 with closed door |
| IK-beschermingsgraad | IK09 with closed door |
| overspanningscategorie | II |
| omgevingstemperatuur bij werking | -25…60 °C |
| normen | IEC 60670-1 IEC 60670-24 IEC 61439-1 IEC 61439-3 |
| kwaliteitslabels | IMQ |
PrismaSeT 18M:
| Garantie | 18 maanden |
|---|







Beoordelingen
There are no reviews yet