| gamma | Resi9 |
|---|---|
| productnaam | Resi9 XE |
| type product of component | Distributieblok |
| categorie toebehoren/aparte onderdelen | Aansluitingstoebehoren |
| beschrijving lijnen | 1L + N |
| Length in 18 mm modules | 18 |
| aantal kanalen | 9-wegs N + 1 L |
|---|---|
| polenconfiguratie voor 1 weg | 1 2P |
| aansluitingssteek | 18 mm |
| type connector | Plug-in |
| afstand tussen weg | 36 mm |
| isolatie | Geïsoleerd |
| Ie toegekende bedrijfstroom | 63 A bij 40 °C |
| [Ue] nominale bedrijfspanning | 230 V AC Ph/N |
| [Ui] nominale isolatiespanning | 250 V AC |
| montagemodus | Horizontaal |
| montagezone | Bovenkant op plug in |
| stap van 9 mm | 36 |
| hoogte | 65,4 cm |
| breedte | 323 mm |
| diepte | 12 mm |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| aansluitingen – klemmen | Schroefklemmen1,5…16 mm² |
| bereik compatibiliteit | Resi9 XE DM Resi9 XE ID |
| productcertificaten | CE |
|---|
| Type verpakking 1 | PCE |
|---|---|
| Aant. eenh./verp. | 1 |
| Verpakkingsgewicht (lb) | 209,91 g |
| Hoogte verpakking 1 | 2,6 cm |
| Breedte verpakking 1 | 5,9 cm |
| Lengte verpakking 1 | 32,3 cm |
| Type verpakking 2 | BB1 |
| Aantal gebruikseenheden in verpakking 2 | 2 |
| Gewicht verpakking 2 | 469,82 g |
| Hoogte verpakking 2 | 4,3 cm |
| Breedte verpakking 2 | 6,7 cm |
| Lengte verpakking 2 | 32,5 cm |
| Type verpakking 3 | S03 |
| Aantal gebruikseenheden in verpakking 3 | 44 |
| Gewicht verpakking 3 | 10,777 kg |
| Hoogte verpakking 3 | 30 cm |
| Breedte verpakking 3 | 30 cm |
| Lengte verpakking 3 | 40 cm |
| Garantie | 18 maanden |
|---|





Beoordelingen
There are no reviews yet