Hoofdkenmerken
| Gamma | Resi9 |
| Productnaam | Resi9 XE |
| Type product of component | Distributieblok |
| Categorie toebehoren/aparte onderdelen | Aansluitingstoebehoren |
| Beschrijving lijnen | 1L + N |
| Length in 18 mm modules | 10 |
Complementaire kenmerken
| Aantal kanalen | 5-wegs N + 1 L |
| Polenconfiguratie voor 1 weg | 1 2P |
| Aansluitingssteek | 18 mm |
| Type connector | Plug-in |
| Afstand tussen weg | 36 mm |
| Isolatie | Geïsoleerd |
| Ie toegekende bedrijfstroom | 63 A bij 40 °C |
| [Ue] nominale bedrijfspanning | 230 V AC Ph/N |
| [Ui] nominale isolatiespanning | 250 V AC |
| Montagemodus | Horizontaal |
| Montagezone | Bovenkant op plug in |
| Stap van 9 mm | 20 |
| Hoogte | 38 mm |
| Breedte | 179 mm |
| Diepte | 12 mm |
| Kleur | Wit (RAL 9003) |
| Aansluitingen – klemmen | Zonder klemmenblok |
| Bereik compatibiliteit | Resi9 XE DM Resi9 XE ID |
Omgeving
| Productcertificaten | CE |
Verpakkingseenheden
| Type verpakking 1 | PCE |
| Aant. eenh./verp. | 1 |
| Verpakkingsgewicht (lb) | 90 g |
| Hoogte verpakking 1 | 1,2 cm |
| Breedte verpakking 1 | 3,8 cm |
| Lengte verpakking 1 | 18 cm |
| Type verpakking 2 | BB1 |
| Aantal gebruikseenheden in verpakking 2 | 10 |
| Gewicht verpakking 2 | 940 g |
| Hoogte verpakking 2 | 4,2 cm |
| Breedte verpakking 2 | 12,3 cm |
| Lengte verpakking 2 | 19,1 cm |
| Type verpakking 3 | S02 |
| Aantal gebruikseenheden in verpakking 3 | 100 |
| Gewicht verpakking 3 | 9,715 kg |
| Hoogte verpakking 3 | 15 cm |
| Breedte verpakking 3 | 30 cm |
| Lengte verpakking 3 | 40 cm |
Duurzaamheid van het aanbod
| EU-richtlijn RoHS | Wordt onderzocht |
| WEEE | Het product moet op markten van de Europese Unie worden afgevoerd volgens specifieke afvalinzamelingsregels en mag nooit in een gewone vuilnisbak terechtkomen. |
Contractuële waarborg
| Garantie | 18 maanden |



Beoordelingen
There are no reviews yet