| Gamma | Resi9 |
| Productnaam | Resi9 MCB |
| Type product of component | Miniatuur vermogensschakelaar |
| Apparaattoepassing | Distributie |
| Beschrijving polen | 4P |
| Aantal beveiligde polen | 4 |
| [In] nominale stroom | 20 A bij 30 °C |
| Type net | AC |
| Technologie uitschakeleenheid | Thermisch-magnetisch |
| Uitschakelcurve | C |
| Uitschakelvermogen | 3000 A Icn bij 400 V AC 50/60 Hz conform EN/IEC 60898-1 |
| Normen | EN/IEC 60898-1 |
| Productcertificaten | CEBEC |
automaat 4P 20A
| IP-beschermingsgraad | IP20 conform IEC 60529 IP40 (modulaire behuizing) conform IEC 60529 |
| Vervuilingsgraad | 2 conform EN/IEC 60898-1 |
| Overspanningscategorie | III |
| Omgevingstemperatuur voor werking | -25…60 °C |
| Omgevingstemperatuur bij opslag | -40…80 °C |



Beoordelingen
There are no reviews yet