Schneider Resi9 – Verticale verdeelrail voor differentieelstroominrichting – 1P+N – 25 tot 63A – 150mm R9EXV150
| gamma | Resi9 |
|---|---|
| type product of component | Verticale combinatierail |
| montagemodus | Verticaal |
| categorie toebehoren/aparte onderdelen | Aansluitingstoebehoren |
| beschrijving polen | 1P + N |
| aantal kanalen | 1-weg voor bovenaan N + L met 18 mm spoed 1-weg voor onder N + L met 18 mm spoed |
| afmeting steekhoogte | 150 mm |
| aansluitingssteek | 18 mm boven – 18 mm onder |
| totaal aantal modules (18 mm) | 2 |
| inkomend apparaat | Resi9 XE ID |
|---|---|
| [In] nominale stroom | 63 A |
| [Ue] nominale bedrijfspanning | 230 V AC 50 Hz Ph/N |
| [Ui] nominale isolatiespanning | 250 V AC 50 Hz |
| productcertificaten | CE |
| stap van 9 mm | 4 |
| breedte | 36,5 mm |
| diepte | 24,5 mm |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| bereik compatibiliteit | Resi9 (Resi9 XE ID) |
| vuurbestendigheid | 850 °C ( 30 s ) conform IEC 60695-2-1 |
|---|
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 3 cm |
| Package 1 Width | 3,6 cm |
| Package 1 Length | 16,5 cm |
| Package 1 Weight | 87 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 5 |
| Package 2 Height | 3 cm |
| Package 2 Width | 13 cm |
| Package 2 Length | 17 cm |
| Package 2 Weight | 435 g |
| Unit Type of Package 3 | S03 |
| Number of Units in Package 3 | 100 |
| Package 3 Height | 30 cm |
| Package 3 Width | 30 cm |
| Package 3 Length | 40 cm |
| Package 3 Weight | 9,264 kg |
| Garantie | 18 maanden |
|---|



Beoordelingen
There are no reviews yet