Schneider Resi9 XE – verdeelmodule – 3P – 18 modules – horizontaal – met bovenverbinding R9XEC318
| gamma | Resi9 |
|---|---|
| productnaam | Resi9 XE |
| type product of component | Vermogenverdelingsmodule |
| montagemodus | Horizontaal |
| categorie toebehoren/aparte onderdelen | Aansluitingstoebehoren |
| beschrijving lijnen | 3L |
| Length in 18 mm modules | 18 |
| aantal kanalen | 6-wegs 3 L |
|---|---|
| polenconfiguratie voor 1 weg | 1 3P |
| aansluitingssteek | 18 mm |
| type connector | Plug-in |
| verdeelblok | XE-compatibel |
| compatibiliteit product | Modulaire voorziening |
| afstand tussen weg | 54 mm |
| isolatie | Geïsoleerd |
| Ie toegekende bedrijfstroom | 63 A bij 40 °C |
| [Ue] nominale bedrijfspanning | 400 V AC Ph/Ph |
| [Ui] nominale isolatiespanning | 500 V AC |
| montagesteun | 35 mm DIN rail |
| montagezone | Bovenkant op plug in |
| stap van 9 mm | 36 |
| hoogte | 73 mm |
| breedte | 323,5 mm |
| diepte | 19 mm |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| aansluitingen – klemmen | Connector |
| bereik compatibiliteit | Resi9 (Resi9 XE) miniatuur vermogensschakelaar Resi9 (Resi9 XE) differentieelschakelaar |
| normen | EN/IEC 60898-1 |
|---|---|
| productcertificaten | CE |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 32,4 cm |
| Package 1 Width | 7,3 cm |
| Package 1 Length | 1,9 cm |
| Package 1 Weight | 334,5 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 4 |
| Package 2 Height | 34 cm |
| Package 2 Width | 8,3 cm |
| Package 2 Length | 8 cm |
| Package 2 Weight | 1,426 kg |
| Unit Type of Package 3 | S03 |
| Number of Units in Package 3 | 24 |
| Package 3 Height | 30 cm |
| Package 3 Width | 30 cm |
| Package 3 Length | 40 cm |
| Package 3 Weight | 8,994 kg |
| Garantie | 18 maanden |
|---|



Beoordelingen
There are no reviews yet