Schneider Resi9 XE – verdeelmodule – 3P – verticaal – met connector-kabel R9XEV3CB
| gamma | Resi9 |
|---|---|
| productnaam | Resi9 XE |
| type product of component | Vermogenverdelingsmodule |
| montagemodus | Verticaal |
| categorie toebehoren/aparte onderdelen | Aansluitingstoebehoren |
| beschrijving polen | 3P |
| type connector | Plug-in |
| [In] nominale stroom | 63 A ( 40 °C ) |
|---|---|
| [Ue] nominale bedrijfspanning | 400 V AC Ph/Ph |
| [Ui] nominale isolatiespanning | 500 V AC |
| verdeelblok | XE-compatibel |
| afstand tussen steunen | 150 mm |
| aansluitingen – klemmen | Connector (bovenkant) Kabel (onder) |
| dwarsdoorsnede kabel | 10 mm² |
| normen | EN/IEC 60898-1 |
| productcertificaten | CE |
| hoogte | 401 mm |
| breedte | 42,5 mm |
| diepte | 24,5 mm |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| bereik compatibiliteit | Resi9 (Resi9 XE) miniatuur vermogensschakelaar Resi9 (Resi9 XE) differentieelschakelaar |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 40,1 cm |
| Package 1 Width | 4,25 cm |
| Package 1 Length | 2,45 cm |
| Package 1 Weight | 159,7 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 2 |
| Package 2 Height | 46 cm |
| Package 2 Width | 5 cm |
| Package 2 Length | 4,45 cm |
| Package 2 Weight | 375,4 g |
| Unit Type of Package 3 | S04 |
| Number of Units in Package 3 | 60 |
| Package 3 Height | 30 cm |
| Package 3 Width | 40 cm |
| Package 3 Length | 60 cm |
| Package 3 Weight | 12,022 kg |
| Garantie | 18 maanden |
|---|



Beoordelingen
There are no reviews yet