Differentieelschakelaar 4P 40A 30mA B EV type:
| gamma | Acti9 |
|---|---|
| productnaam | Acti 9 iID |
| type product of component | Aardlekschakelaar |
| korte naam apparaat | IID |
| apparaattoepassing | Elektrisch voertuig laadpaal |
| beschrijving polen | 4P |
| neutrale positie | Links |
| [In] nominale stroom | 40 A |
| type net | AC |
| aardlekgevoeligheid | 30 mA |
| tijdvertraging differentieelfunctie | Onmiddellijk |
| klasse differentieelfunctie | Type B-EV (Elektrisch voertuig) |
| kwaliteitslabels | VDE NF IMQ KEMA |
Differentieelschakelaar 4P 40A 30mA B EV type:
| locatie eenheid in systeem | Uitgang Inkomer groep |
|---|---|
| netfrequentie | 50 Hz |
| [Ue] nominale bedrijfspanning | 400 V AC 50 Hz |
| nominaal uitschakel- en inschakelvermogen | Idm 1500 A Im 1500 A |
| nominale voorwaardelijke kortsluitstroom | 10 kA |
| [Ui] nominale isolatiespanning | 500 V |
| [Uimp] nominale stoothoudspanning | 6 kV |
| vermogensdissipatie per pool | 1,5 W |
| warmteverspreiding | 6 W |
| contacpositietindicatie | Ja |
| type bediening | Omschakelen |
| lokale signalering | Uitschakelindicator AAN/UIT indicatie |
| montagemodus | Opklikbaar |
| montagesteun | DIN-rail |
| stap van 9 mm | 8 |
| hoogte | 88 mm |
| breedte | 72 mm |
| diepte | 79 mm |
| nettogewicht | 415 g |
| kleur | Wit |
| mechanische levensduur | 20000 cycli |
| elektrische levensduur | 15000 cycli |
| beschrijving vergrendelingsopties | Vergrendelingsapparaat |
| aansluitingen – klemmen | Double terminal voorzijde1…35 mm² stijve Double terminal voorzijde1…25 mm² flexibel Double terminal voorzijde1…25 mm² flexibel met kopring Double terminal achterkant1…25 mm² stijve Double terminal achterkant1…16 mm² flexibel Double terminal achterkant1…16 mm² flexibel met kopring |
| draadstriplengte | 14 mm voor boven- of onderkant aansluiting |
| aandraaimoment | 3,5 N.m boven- of onderkant |





Beoordelingen
There are no reviews yet